Billie Eilish otkrila: Volela bih da dođem u Srbiju

Billie Eilish otkrila: Volela bih da dođem u Srbiju

billie eilish

Ako je pandemija korona virusa pomogla nečemu, to je zbližavanju fanova i poznatih ličnosti, koje se ne libe da sa vremena na vreme komuniciraju sa njima putem društvenih mreža.

Poslednja u nizu je Billie Eilish, koja je u poslednjem Instagram lajvu razgovarala sa devojkom iz Srbije.

„Dođi u Srbiju, molim te! Mnogo te volimo ovde, molim te dođi“ rekla joj je devojka, a pevačica je oduševljeno prihvatila ovu ideju.

„Volela bih da dođem! Kad budem mogla, doći ću.“ navela je Billie. Inače, ovo je druga devojka iz Srbije koju je Billie uključila u lajvu. Prvu je upitala kako je u Srbiji.

„Nikada nisam bila tamo. Da li je lepo?“ upitala je Eilish.

https://youtu.be/FNh_1y_yf64

Podsetimo, Billie je prošle godine najavila evropsku turneju na kojoj nije bilo Srbije, no ko zna – možda u skorije vreme naša zemlja bude zabavna organizatorima koncerata velikih zvezda.

E-mail je možda passe, ali o našim pričama možeš da pričaš i na TikToku. Prijavi se.